Main Menu

بایرامی: بیشتر تیم‌ها مخالف تعطیلی قطعی لیگ هستند

بایرامی: بیشتر تیم‌ها مخالف تعطیلی قطعی لیگ هستند

مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تاکید کرد که بیشتر تیم‌های لیگ برتری مخالف تعطیلی قطعی مسابقات هستند.

بایرامی بیشتر تیم‌ها مخالف تعطیلی قطعی لیگ هستند
بایرامی بیشتر تیم‌ها مخالف تعطیلی قطعی لیگ هستند

درباره وضعیت فعلی خودش در تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: فعلاً که شرایط مثل چند هفته گذشته بوده و تغییری هم نکرده است. در حال حاضر مثل همه بازیکنان به‌صورت انفرادی تمرین می‌کنم تا ببینم در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. تمرین انفرادی با تمرینات تیمی قابل قیاس نیست اما چاره‌ای نیست و باید با این وضعیت کنار بیاییم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق تعطیلی قطعی مسابقات لیگ برتر است؟ عنوان کرد: من دوست ندارم بازی‌ها تعطیل شود و این اتفاق ناراحت کننده‌ای است. فکر می‌کنم اکثر تیم‌ها هم مخالف تعطیلی قطعی مسابقات باشند و امیدوارم که تا چند هفته دیگر این بیماری ریشه‌کن شود تا همه چیز به حالت طبیعی برگردد. فکر می‌کنم می‌توان لیگ را با تاخیر به پایان رساند و امیدوارم بازی‌ها ادامه داشته باشد.

بایرامی در خصوص اینکه آیا در صورت ادامه مسابقات، تیم‌ها اُفت نخواهند کرد، تصریح کرد: طبیعتاً بازیکنان و تیم‌ها اُفت فنی پیدا می‌کنند اما می‌توانند از یک زمانی به تیم‌ها فرصت بدهند تا کمی خودشان را آماده ادامه مسابقات کنند، البته در حال حاضر سلامتی افراد موضوع بسیار مهمی است. همه ما امیدواریم که این بیماری هر چه زودتر از بین برود تا مردم هم دیگر استرس نداشته باشند.


Comments are Closed