Main Menu

روزهای شلوغ بسیجیان قزوینی در خدمت‌رسانی به مردم

گزارش| روزهای شلوغ بسیجیان قزوینی در خدمت‌رسانی به مردم + فیلم

خبرگزاری تسنیم از ادامه فعالیت های جهادی بسیجیان شهرک مینودر قزوین گزارش می دهد

روزهای شلوغ بسیجیان قزوینی در خدمت‌رسانی به مردم

به گزارش خبرگزاری از قزوین جهاد گران سلامت استان قزوین از روزهای نخست شیوع ویروس کرونا در کشور در حال خدمت رسانی به مردم این استان بوده و تا امروز فعالیت های خود را ادامه داده اند. فعالیت های از جمله تامین و توزیع بسته های معیشتی در بین خانواده های نیازمند و خانواده هایی که در زمان تعطیلی کسب و کار به دلیل ویروس کرونا آسیب دیده اند یکی از مهم ترین اقداماتی بوده که تا به امروز ادامه داشته و پس از سخنان مقام معظم رهبری در زمینه “کمک مومنانه” رنگ و بوی جدیدی پیدا کرده است.

تهیه و توزیع بسته های بهداشتی شامل محلول ضد عفونی کننده، ژل ضد عفونی کننده، ماسک و دستکش از دیگر اقداماتی است که در طول این مدت جهاد گران سلامت به مردم استان قزوین اهداء کرده اند. ضد عفونی و گند زدایی معابر عمومی استان از دیگر اقداماتی است که بسیجیان و جهادگران با تمام توان و همت خود مشغول به انجام آن هستند.

یکی از مناطقی که در این مدت به خوبی تحت پوشش حمایت های مختلف معیشتی، بهداشتی و خدماتی شده است محل مینودر قزوین می باشد که بافت کارگری آن سبب شده است که نگاه ویژه ای به این منطقه شود.

حوزه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی، پایگاه های بسیج این منطقه و هیئات مذهبی تمام تلاش خود را انجام داده اند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن در ایامی که مردم درگیر ویروس کرونا هستند خدمت رسانی کنند.

حسن خورشیدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی با اشاره به فعالیت های این حوزه در زمینه خدمت رسانی اظهار داشت: از روزهای نخستی که کشور با بحران کرونا رو به رو شد بسیجیان این حوزه تمام تلاش خود را انجام داده اند تا بدین وسیله بتوانند در زمینه های مختلف خدمت رسانی کنند.

وی افزود: براساس همین سیاست بیش از یک ماه است که بسیجیان این منطقه به ضدعفونی کردن و گند زدایی معابر مختلف این منطقه و مکان های پر رفت و آمد می پردازند و این اقدام تا زمانی که مورد نیاز باشد ادامه خواهد یافت.

خورشیدی عنوان کرد: تهیه و توزیع بسته های معیشتی به خانواده های نیازمند از دیگر اقداماتی بود که پس از شناسایی این افراد تقدیم شد و امیدواریم بتوانیم این روند را به نحو احسن ادامه دهیم.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی خاطرنشان کرد: تهیه و توزیع یک هزار بسته بهداشتی از دیگر اقداماتی بود که بسیجیان این حوزه با همت خیرین در نیمه شعبان امسال مصادف با ولادت با سعادت امام زمان (عج) انجام داده اند.

وی گفت: با توجه به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه و اجرای نهضت مواسات تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا با همت بیشتری اقدامات لازم را بر اجرایی سازی هر چه بهتر این طرح انجام دهیم.


Comments are Closed